İzolasyon Market İzolasyon Market Destek Hattı
 
 

Delta Floraxx - Yeşil Çatı Sistemi

Yenilikçi sekizgen kabarcık yapısına sahip drenaj levhası DELTA®-FLORAXX sayesinde üstün basınç dayanımı sunar. Drenaj, su tutma, filtrasyon, bitki kökü koruması ve neme karşı koruma için nefes alan, dayanıklı ve hesaplı bir sistemdir.
DELTA®-FLORAXX TOP filtrasyon jeotekstil tabaka, yenilikçi DELTA®-FLORAXX kabarcıklı drenaj levhası, DELTA®-FLORAXX TEX jeotekstil keçe ve DELTA®-FLORAXX KÖK KORUYUCU’dan oluşan DELTA®-FLORAXX Yeşil Çatı Sistemi, yeşil çatı düzenlemelerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.


DELTA®-FLORAXX YEŞİL ÇATI SİSTEMİ...

** ekstansif yeşillendirmeli düz yeşil çatılar için perforasyonlu HDPE kabarcıklı levha, PP filtrasyon jeotekstil tabaka, nem tutucu jeotekstil keçe ve LDPE kök koruma folyosundan oluşan ideal bir sistemdir.

** 20 mm yüksekliğindeki yenilikçi sekizgen kabarcıklı Delta®-Floraxx drenaj levhası sayesinde 200 kN/m²’lik üstün basınç direnci ve yüksek su depolama kapasitesi sunar.

** bileşenleri, rulo halinde sunumları sayesinde su yalıtımının üzerine kolay ve hızlı bir şekilde döşenir.

** perforasyon koruma ve filtrasyon amaçlı jeotekstil tabakası DELTA®-FLORAXX TOP ile substrat malzemenin drenaj levhasının kabarcıkları içine dolarak kapanmasını engeller.

** bileşenlerinden DELTA®-FLORAXX TEX, DELTA®-FLORAXX drenaj levhası ile kök tutucu folyo arasında nem tutucu tabaka olarak serilir. Geri dönüşüm malzemesi içermeyen DELTA®-FLORAXX TEX, pürüzlü zeminlerde özellikle koruyucu görev yapar.

** en alt katmanını oluşturan ve mevcut su yalıtımı üzerine serilen DELTA®-FLORAXX KÖK KORUYUCU sayesinde çatı strüktürü ve zeminindeki su yalıtımını bitki köklerinden korur.

** kurak dönemler için 7 l/m² su depolama kapasitesine sahiptir.

** nefes alan bir sistem olduğundan yeşil ters çatılar için de uygundur. Sd değeri (buhar geçirgenlik eşdeğeri): yakl. 0,4 m.

** olağanın üzerinde uzun drenaj mesafelerinde dahi yüksek drenaj kapasitesi sunar.

** yeşil çatılarla ilgili FLL yönergelerine uygundur.


MALZEME


DELTA®-FLORAXX YEŞİL ÇATI SİSTEMİ Bileşenleri:
1. PP filtrasyon jeotekstil tabaka (Delta®-Floraxx Top)
2. Difüzyona açık, sekizgen kabarcık yapısına sahip, Perforasyonlu HDPE drenaj levhası (Delta®-Floraxx)
3. % 100 Polyester nem tutucu ve pürüzlü yüzeylerde özellikle koruyucu keçe (Delta®-Floraxx Tex)
4. LDPE kök tutucu folyo (Delta®-Floraxx Kök Koruyucu)Bizimle İrtibat Kurun
     
* Tam İsminiz :
* Email :
  Telefon :
  Mobil Tel. :
* Konu :
* Mesaj :
* Güvenlik No. :
Solda Görünen Rakamları Girin
   
Atatürk Bulvarı Sabri Kaptan İş Merkezi B Blok No.2 Konacık - Bodrum - Muğla